Meblościanka - kompaktowe rozwiązanie 0
Meblościanka młodzieżowa

Współczesne meblościanki do pokoi młodzieżowych charakteryzują się przemyślanym designem, pod pojęciem którego rozumieć należy nie tylko styl w jakim zostały zaprojektowane, ale również zastosowane materiały i chyba przede wszystkim rozwiązania, które wpływają na ich funkcjonalność.

czytaj całość »
Jak urządzić mały pokój młodzieżowy? 3
zestaw meble młodzieżowe

Wybierając meble młodzieżowe do małego pokoju musimy przede wszystkim skupić się na tym, co tak naprawdę będzie potrzebne. Możemy również skorzystać z gotowych i ciekawych rozwiązań oferowanych przez producentów mebli dla młodzieży.

czytaj całość »
Łóżko piętrowe a wiek dziecka 0
Łóżko piętrowe domek

Łóżka piętrowe dla dzieci spełniają stawiane przed nimi kryteria bezpieczeństwa, jednak zaleca się, aby z łóżka piętrowego korzystały dzieci powyżej 3 roku życia, które potrafią spać samodzielnie i mają na tyle rozwiniętą motorykę, która pozwoli im na wejście po drabince na górny poziom i zejście z niego.

 

czytaj całość »
Zabawki dla chłopca - eko trendy 0
kolejka drewniana

A co, gdyby tak podsunąć dziecku zabawki drewniane? Może nie będą same jeździć, migać światełkami, ani wydawać odgłosów, ale może właśnie dlatego, że nie będą takie oczywiste na dłużej zagoszczą w pokoju dziecka.

czytaj całość »
Łóżka piętrowe dla dzieci 0
drewniane łóżko piętrowe

Łóżka piętrowe dla dzieci mogą być świetnym rozwiązaniem dla rodzeństwa wspólnie dzielącego pokój lub dla dzieci w podobnym wieku, które chcą razem zasypiać, a przed snem posłuchać czytanej bajki.

czytaj całość »
Minimalizm w pokoju młodzieżowym 0
Minimalizm w pokoju młodzieżowym

Jedną z form wyrażenia osobowości dziecka w wieku nastoletnim może być projekt pokoju młodzieżowego. Pokój nastolatki, czy nastolatka to nie tylko pokój do nauki i odpoczynku, ale także miejsce spotkań z przyjaciółmi i pewnego rodzaju azyl, w którym dziecko chce po prostu pobyć.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl