Blog DeDe Kids

Blog DeDe Kids powstał z myślą o rodzicach, którzy nie tylko urządzają pokoje swoich pociech, ale także o tych, którzy dzień w dzień mierzą się z rożnymi pomysłami i problemami dzieci. Nasz blog został podzielony na dwie kategorie: inspiracje i poradniki. W tych pierwszych staramy się przede wszystkim zaprezentować różne gotowe rozwiązania i aranżacje pokoi dla dzieci. Część z poradami wybiega poza projektowanie pokoju dziecięcego, pokazując również różne sposoby na zabawę i spędzanie czasu wolnego z dziećmi. Staramy się także podpowiedzieć, jak stworzyć odpowiednie warunki dziecku do nauki i jak mu w niej pomóc.

 

Jak urządzić mały pokój młodzieżowy? 0
zestaw meble młodzieżowe

Wybierając meble młodzieżowe do małego pokoju musimy przede wszystkim skupić się na tym, co tak naprawdę będzie potrzebne. Możemy również skorzystać z gotowych i ciekawych rozwiązań oferowanych przez producentów mebli dla młodzieży.

czytaj całość »
Łóżko piętrowe a wiek dziecka 0
Łóżko piętrowe domek

Łóżka piętrowe dla dzieci spełniają stawiane przed nimi kryteria bezpieczeństwa, jednak zaleca się, aby z łóżka piętrowego korzystały dzieci powyżej 3 roku życia, które potrafią spać samodzielnie i mają na tyle rozwiniętą motorykę, która pozwoli im na wejście po drabince na górny poziom i zejście z niego.

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl