Opcje przeglądania

Projekt pokoju nastolatków

Projekt pokoju młodzieżowego chłopaka i dziewczyny różni się znacząco od siebie. Projekt pokoju nastolatka w większości lubi proste, nowoczesne bryły, odcienie szarości i praktyczne, funkcjonalne rozwiązania. Projekt pokoju dziewczyny nierozerwalnie związany jest z jej gustem i upodobaniami stąd też liczna różnorodność stylów i dodatków. Proponujemy różne aranżacje pokoju młodzieżowego z wykorzystaniem mebli dostępnych w ofercie sklepu, dzięki którym można wyposażyć pokoje nastolatków o mniejszych metrażach, jak i duże przestronne pomieszczenia. A każdy z nich będzie miał swój własny wyjątkowy styl.

Projekt pokoju młodzieżowego

Projekt pokoju nastolatków to właściwie projekt pokoju dla dorosłej już osoby. Przestrzeń, do tej pory zarezerwowana na budowle z klocków i elektryczną kolejkę ustępuje miejsca, głównie w pokoju młodzieżowym dla chłopca, ławeczce treningowej lub stanowisku gamingowemu. Dotychczasowy, bogaty w zabawki wystrój pokoju odchodzi do lamusa na rzecz wystroju minimalistycznego, czasem wręcz ascetycznego. Żaluzje, czy rolety w oknach, które można w ciągu dnia opuścić przed oświetlającym monitor słońcem, niejednokrotnie stanowią jedyny akcent dekoracyjny w pokoju nastolatków. Pastelowe kolory ścian zamieniają się w ciemne lub szare odcienie. Umeblowanie też sprowadza się do minimum: wygodne łóżko, szafa i biurko, a jeszcze najlepiej, by wszystko było w zasięgu ręki. Tak właśnie wygląda projekt pokoju nastolatków.

Projekt pokoju dla dziewczyny

Podobnie zmienia się pokój dla dziewczynki, choć tu bez względu na wiek dziecka cały czas dużą rolę odgrywają dodatki. Nastolatki, świadome swoich gustów i upodobań chcą mieć decydujący głos w aranżacji swojego pokoju. Bardzo często, to właśnie dziewczyny chcą wybierać kolory ścian, mebli i tekstyliów, a także ustawiają je zgodnie ze swoimi potrzebami. Wiele nastoletnich dziewczyn interesuje się modą oraz aktualnymi trendami i stąd w wielu pokojach ważne miejsce zajmuje szafa na ubrania oraz lustro. Ciekawym dodatkiem do pokoju nastolatki jest toaletka lub biurko sekretarzyk, w szufladkach którego można uporządkować biżuterię, czy akcesoria do włosów i makijażu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl