Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Krzesła do biurka dla dzieci

Wybór odpowiedniego krzesła do biurka dla dziecka jest istotnym czynnikiem wpływającym na jego prawidłową postawę w czasie nauki i zabawy przy biurku. Najlepiej wybrać krzesło obrotowe wyposażone w regulację wysokości i głębokości siedziska, oparcia oraz podłokietników. Krzesło regulowane pozwoli dziecku przyjąć ergonomiczną pozycję, co pozytywnie wpłynie nie tylko na jego samopoczucie ale także na poprawę koncentracji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo krzesła dla dzieci, które zapewniają prozdrowotną pozycję dziecka przy biurku.

 

Fotel do biurka dla dziecka Fotel do biurka dla dziecka
Cena: 1 000,00 zł
szt.
zobacz więcej
Fotel dziecięcy do biurka Fotel dziecięcy do biurka
Cena: 1 100,00 zł
zobacz więcej
Fotel obrotowy dla dziecka Fotel obrotowy dla dziecka
Cena: 1 000,00 zł
szt.
zobacz więcej
Fotel obrotowy do biurka Fotel obrotowy do biurka
Cena: 799,00 zł
szt.
zobacz więcej
Krzesło dla dziecka do biurka Krzesło dla dziecka do biurka
Cena: 799,00 zł
zobacz więcej
Krzesło do biurka Krzesło do biurka
Cena: 799,00 zł
szt.
zobacz więcej
Krzesło dziecięce do biurka Krzesło dziecięce do biurka
Cena: 799,00 zł
szt.
zobacz więcej
Krzesło obrotowe dla dziecka Krzesło obrotowe dla dziecka
Cena: 799,00 zł
szt.
zobacz więcej
Krzesło regulowane Krzesło regulowane
Cena: 799,00 zł
szt.
zobacz więcej
Hoker regulowany Hoker regulowany
Cena: 479,00 zł
szt.
zobacz więcej
Krzesło dziecięce - Petit Krzesło dziecięce - Petit
Producent: Entelo
Cena: 559,00 zł
szt.
zobacz więcej
Krzesło obrotowe - Duo Krzesło obrotowe - Duo
Producent: Entelo
Cena: 749,00 zł
szt.
zobacz więcej
Krzesło obrotowe do biurka - Duo Krzesło obrotowe do biurka - Duo
Producent: Entelo
Cena: 829,00 zł
szt.
zobacz więcej
Krzesło z podłokietnikami - Norm Krzesło z podłokietnikami - Norm
Producent: Entelo
Cena: 669,00 zł
szt.
zobacz więcej

Krzesło do pokoju dziecięcego

Krzesło do pokoju dziecka jest jednym z ważniejszych i niezbędnych mebli, które powinny się w nim znaleźć. W pokojach młodszych dzieci będą to krzesełka dostawiane do stoliczków, przy których dzieci będą mogły się bawić, rysować, układać puzzle, czy zjeść drugie śniadanie lub podwieczorek. Często spotkać można zintegrowany zestaw stolik z krzesełkiem lub stolik z krzesełkami dla dzieci, który świetnie wpisze się w aranżację pokoju dziecięcego. Pod względem wzornictwa, krzesła do pokoju dziecięcego bardzo często wyglądają jak miniaturki normalnych krzeseł lub - co chyba bardziej podoba się dzieciom - przypominają swoim wyglądem zwierzątka. Przykładem takiego krzesełka dla dziecka jest krzesełko króliczek, którego oparcie zaprojektowane zostało na kształt uszu tego miłego zwierzątka:) Prawdą jest, że producenci foteli i krzeseł dla dzieci prześcigają się w ich projektowaniu tak, by sprostać wymaganiom tej najsympatyczniejszej, ale i najtrudniejszej grupy odbiorców.  

Krzesło obrotowe do pokoju młodzieżowego

Krzesło obrotowe do pokoju młodzieżowego, ale również dziecięcego powstało z myślą o zapewnieniu dziecku pełnej ergonomii oraz możliwości swobodnego przemieszczania się przy biurku. Oferowane w naszym sklepie modele krzeseł i foteli obrotowych na kółkach dla dzieci i nastolatków wyposażone są w system blokady kółek, dzięki któremu dziecko uniknie niekontrolowanego przesuwania się, na przykład w trakcie odrabiania lekcji. Fotel obrotowy dla nastolatków bardzo często swoim designem nawiązuje do nowoczesnych foteli biurowych, łącząc wygląd i ergonomię w spójną całość. Jest to niezmiernie ważne patrząc ile czasu dzieci i młodzież spędza w pozycji siedzącej nie tylko w szkole, ale i w domu. 

Krzesło do biurka dla dziecka

Krzesło do biurka dla dziecka, a właściwie jego wybór jest zadaniem bardzo ważnym, gwarantującym dziecku zdrową i prawidłową postawę oraz komfort podczas nauki i zabawy przy biurku. Pamiętajmy, że nasze dzieci spędzają wiele godzin w ciągu dnia w pozycji siedzącej nie tylko przy swoim biurku, ale również w ławkach szkolnych, które nie są dopasowane do indywidualnego wzrostu i potrzeb dziecka. Długotrwałe siedzenie przy biurku czy stoliku szkolnym w nieodpowiedniej pozycji może przysporzyć szereg negatywnych konsekwencji w postaci bólów pleców i głowy oraz innych schorzeń. Dlatego też, w trosce o zdrowie dziecka, w warunkach domowych możemy stworzyć mu optymalną przestrzeń do nauki i zabawy wybierając odpowiednie krzesło czy fotel do biurka, które zapewni dziecku pro-zdrowotną pozycję.

Krzesło regulowane 

Krzesło regulowane pozwoli dziecku przyjąć ergonomiczną pozycję ciała nawet podczas wielogodzinnego siedzenia przy biurku, wpływając pozytywnie nie tylko na samopoczucie ale również na poprawę koncentracji. Ergonomiczne krzesła i fotele do biurka dla dzieci zapewniają:

  • regulację wysokości siedziska, która pozwala dopasować wysokość siedziska do wzrostu dziecka i wysokości biurka,
  • regulację głębokości siedziska w celu uzyskania prawidłowej postawy podczas siedzenia,
  • regulację wysokości oparcia zgodnie z preferencjami dziecka w celu zachowania ergonomiczne pozycji,
  • regulację kąta pochylenia oparcia dzięki czemu można je pochylić pod odpowiednim kątem do krzywizny kręgosłupa.

Fotel gamingowy

Fotel gamingowy, czy mówiąc po prostu fotel dla gracza to marzenie niejednego miłośnika gier komputerowych. Fotel gamingowy niejednokrotnie swoim wyglądem przypomina fotel kierowcy rajdowego lub fotel lotniczy. Jednak najważniejszą jego cechą i rolą jest zapewnienie graczowi maksymalnego komfortu siedzenia, ochrony kręgosłupa i ergonomii podczas wielu godzin spędzanych na pasjonujących rozgrywkach. Fotel dla gracza to bardzo często najważniejszy mebel w pokoju nastolatka;)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl