Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Lampki ledowe dla dzieci

Przedstawiamy urocze lampki ledowe dla dzieci, których delikatne światło wprowadzi ciepłą i przytulną atmosferę do każdego pokoju. Lampki ledowe w kształcie sympatycznych zwierzątek, które pogłaskane po głowie zaczynają emitować światło, za każdym razem przywołując uśmiech na twarzy dziecka. Leciutkie i mobilne lampki ledowe, które można ustawiać w dowolnym miejscu, a dzięki możliwości ich ładowania za pomocą uniwersalnego kabla usb - zabrać na rodzinne wakacje.

Lampki ledowe

Lampka ledowa jest jedną z najbardziej popularnych form doświetlenia dziecięcego pokoju. Nie jest traktowana jako główne źródło światła, a jedynie jako jego uzupełnienie. Lampki led świetnie sprawdzają się w roli lampek nocnych, których delikatne światło dyskretnie oświetla pomieszczenie nie przeszkadzając dziecku przy zasypianiu. A nawet, wręcz przeciwnie. Ich ciepła barwa światła wprowadza przyjemny i przytulny nastrój do dziecięcego pokoju. Niewielkie lampki ledowe, bardzo często dostępne są w postaci przemiłych zwierzątek, czasem nawiązujących wyglądem do bohaterów bajek dla dzieci lub dokładnie je przedstawiając i stając się prawdziwą ozdobą pokoju dziecka. Jeszcze innym rodzajem lampek ledowych dla dzieci są tzw. cotton balls, czyli sznur z jedno- lub wielobarwnymi kulkami. Cotton balls są wprost stworzone do zawieszania na łóżkach piętrowych, łóżkach domkach a także na szafach czy ścianach pokoju dziecięcego i młodzieżowego. 

lampki ledowe

Kolejnymi cechami wyróżniającymi lampki ledowe dla dzieci jest ich bezpieczeństwo użytkowania oraz "mobilność". Większość ledowych lampek wykonana jest z przyjemnego w dotyku tworzywa, które nie nagrzewa się w trakcie użytkowania. Zasilane baterią, którą można ładować za pomocą kabla USB, świecą nawet do 8 godzin. Dzięki temu, nawet jeśli dziecko przebudzi się w nocy, otoczy go ciepłe i delikatne światło lampki. Lampki ledowe, dzięki swoim niewielkim rozmiarom oraz  braku konieczności ciągłego zasilania można zawsze przenieść i ustawić tam, gdzie akurat będą potrzebne. Co więcej, może to zrobić bez obaw i całkowicie bezpiecznie samo dziecko. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl