Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Pluszaki

Pluszaki są najbardziej uwielbianymi zabawkami przez wszystkie dzieci. Nie ma chyba takiego pokoju dziecięcego, w którym by nie było choć jednego, małego pluszaczka. Pluszowi przyjaciele towarzyszą dzieciom od pierwszych dni narodzin i są obecni w każdym ważnym dla dziecka wydarzeniu. Pluszaki są obowiązkową eskortą malucha w pierwszym dniu w przedszkolu, często rozpoczynają razem z dzieckiem naukę w szkole i niejednokrotnie razem z nim piszą egzamin ją kończący. Pluszaki jeżdżą na rodzinne wakacje, na kolonie, chodzą na spacery do parku, gdzie mogą spotkać się z innymi pluszakami. Jednym słowem pluszaki są pełnoprawnymi współlokatorami i towarzyszami naszego dziecka. Swoją obecnością wywołują uśmiech nie tylko na dziecięcej twarzy, ale także u dorosłej osoby. Róznorodność pluszaków, przytulaków jest tak ogromna, że nie sposób jej zliczyć. Ale jest ten jeden - wyjątkowy:

Miś pluszowy 

Miś pluszowy to szczególny rodzaj pluszaka. To najważniejsza pluszowa maskotka w pokoju dziecka. Nieważne jaki, mały czy duży, gruby, chudy, kudłaty, puchaty - miś pluszowy zawsze będzie tym najważniejszym ukochanym pluszakiem. Pluszowy miś jest bohaterem książek i filmów dla dzieci, a przygody i złote myśli najsławniejszego misia o niewielkim rozumku, zna cała rodzina. Miś pluszowy jest nie tylko wspaniałym towarzyszem zabaw dziecięcych, ale także powiernikiem największych sekretów. Bardzo lubi się przytulać i być przytulanym, uwielbia popołudniowe herbatki przy stoliku dla dziecka i pierwszy zasypia w dziecięcym łóżeczku. I może właśnie dlatego jest taki wyjątkowy:)

Duże pluszaki

Osobną grupę pluszaków stanowią duże pluszaki. I pomimo swoich ogromnych rozmiarów są jednymi z najbardziej sympatycznych pluszaków. Duże pluszaki uwielbiają mieszkać w pokojach dziecięcych, stając się ich piękną ozdobą i atrakcją. Niektóre z nich są tak duże, że dziecko bez problemu może się w nie wtulić, a ich mięciutkie futerko jest bardzo przyjemne w dotyku. Duże pluszaki, ze względu na swoje rozmiary, chętniej zostają w pokoju dziecka i z niecierpliwością czekają na jego powrót z przedszkola czy szkoły.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl