Opcje przeglądania

Projekt pokoju chłopca

Przedstawiamy aranżacje pokoju dla chłopca, w których poza umeblowaniem zwracamy uwagę na dodatki do pokoju. Projekt pokoju chłopca, jak i znajdujące się w nim dodatki dostosowaliśmy do wieku dziecka. I tak, w pokoju najmłodszych jest to fotel do karmienia, w pokoju dziecięcym ścianka wspinaczkowa, a w pokoju chłopaka nastoletniego - przede wszystkim ergonomiczna przestrzeń do nauki i gry na komputerze Być może któryś z projektów podsunie pomysł na pokój dla chłopca w Państwa domu.

Pokój dla małego chłopca - meble Olaf Pokój dla małego chłopca - meble Olaf
Producent: KK
Cena: 3 420,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pokój dla chłopca inspiracje - Lenny Pokój dla chłopca inspiracje - Lenny
Producent: Lenart
Cena: 4 215,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pokój dla chłopca 7 lat - Snap Pokój dla chłopca 7 lat - Snap
Producent: drewnostyl
Cena: 8 043,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pokój dla chłopca 12 lat - Olaf Pokój dla chłopca 12 lat - Olaf
Producent: KK
Cena: 3 630,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pokój dla chłopca 10 lat - meble Jimmy Pokój dla chłopca 10 lat - meble Jimmy
Producent: KK
Cena: 4 600,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pokój dla chłopca - meble Marsylia Pokój dla chłopca - meble Marsylia
Producent: drewnostyl
Cena: 5 492,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pokój dla chłopca - meble Calmo Pokój dla chłopca - meble Calmo
Producent: drewnostyl
Cena: 7 426,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pokój dla 6 latka - Dreams Pokój dla 6 latka - Dreams
Producent: KK
Cena: 4 000,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pokój chłopaka - meble Victor Pokój chłopaka - meble Victor
Producent: KK
Cena: 3 900,00 zł
szt.
zobacz więcej

Projekt pokoju dla chłopca

Projekt pokoju dla chłopca większości z nas kojarzy się z nawiązaniem do ulubionych filmów lub sportów dziecka. Często w pokoju chłopca spotkać można plakaty z superbohaterami, czy znanymi sportowcami. Pozbawiony zbędnych dodatków w postaci kolorowych poduszeczek, za to z wygodną pufą, na której można się rozsiąść w czasie gry na konsoli lub oglądając kolejny sezon ulubionego serialu. Pokój dla chłopca to miejsce, w którym musi znaleźć się przestrzeń na rozłożenie klocków, toru wyścigowego lub elektrycznej kolejki. To również miejsce, w którym można zainstalować domową ściankę wspinaczkową, która pozwoli rozładować nadmiar energii przy okazji dbając o rozwój fizyczny dziecka. W projekcie pokoju dla chłopca warto sięgnąć po wygodne łóżko, na przykład łóżko domek, które może stać się inspiracją wielu zabaw dziecięcych i oczywiście zapewnić miejsce do spania.

Projekt pokoju młodzieżowego dla chłopca

Pokój młodzieżowy dla chłopca można właściwie określić jednym słowem: kompaktowy. I właśnie taki powinien być projekt pokoju dla chłopca. Przede wszystkim praktyczny, czyli funkcjonalny. Taki, by większość potrzebnych rzeczy była w zasięgu ręki, zwłaszcza gdy młody człowiek siedzi przed komputerem i "wbija" kolejny poziom. W aranżacji pokoju młodzieżowego dla chłopca jednym z najważniejszych mebli powinno być biurko, które z czasem może przekształcić się w prawdziwe centrum dowodzenia. Biurko dla chłopca to miejsce, przy którym spędza długie godziny nie tylko na nauce i odrabianiu lekcji, ale także na wspólnej grze z kolegami na komputerze. Dlatego też szczególnie powinniśmy zadbać o ergonomię tego miejsca poprzez odpowiednie dobranie biurka i krzesła, czy fotela. Najlepiej, aby były to meble regulowane, pozwalające na takie ich ustawienie, które "wymusi" prawidłową pozycję dziecka. Pozostałe umeblowanie pokoju dla chłopca też powinno być funkcjonalne: wygodne łóżko młodzieżowe, szafa na ubrania, regał na książki, modele, czy puchary, jeżeli mamy w domu sportowca.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl