Dodatki do pokoju dziecięcego

0
Dekoracje do pokoju dziecięcego

Który rodzic nie chce, by pokój jego dziecka był tym wymarzonym? Przeważnie to mamy dbają o dobór dodatków i dekoracji do pokoju dziecięcego, tak by choć jednym maleńkim szczegółem podkreślić jego charakter. A jest w czym wybierać!

Dodatki do pokoju dziecięcego

Dodatki do pokoju dziecięcego mogą mieć przeróżny charakter i formę. Mogą to być na przykład ozdoby na ścianę w postaci tapet i naklejek ściennych papierowych lub z włókna syntetycznego, obrazków i plakatów z ulubionymi bohaterami bajek, zwierzątek, etc. Mogą to być również różnego rodzaju girlandy, czy miarki wzrostu, przy pomocy których można obserwować jak rośnie nasza pociecha.

Bardzo fajną, i przy okazji bardzo praktyczną, dekoracją do pokoju dziecka jest skrzynia lub kosz do przechowywania zabawek. Na rynku dostępne są tradycyjne kosze wiklinowe, kosze z trawy morskiej, materiałowe oraz coraz modniejsze kosze z papieru recyklingowego, w przeróżnych kształtach i kolorach. Skrzynie wykonane z naturalnych materiałów drewnianych, jak sklejka, dzięki doczepionym kółeczkom mogą się przekształcić w wózek do przewożenia pluszaków.

Przeróżne tekstylia, w postaci kolorowych poduszeczek niedbale rzuconych na łóżko, baldachimy, kolorowe narzutki i kocyki ocieplą pokój dziecięcy. Czasem nawet same zabawki odpowiednio wyeksponowane na komodzie, czy regale stanowić będą swoistego rodzaju dekorację. 

Pamiętajmy również, że posiadając nawet niewielkie zdolności manualne, czy plastyczne możemy razem z dzieckiem przygotować własne ozdoby i dodatki do pokoju. Nie dość, że będą najbardziej oryginalne to zrobione wspólnie, rodzinnie. A tego nie kupimy w żadnym sklepie:)

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl