Zabawki dla chłopca - eko trendy

0
kolejka drewniana

 

Żaden projekt pokoju dla chłopca nie może obejść się bez zabawek. Będą one różne, zależne od wieku i aktualnych zainteresowań dziecka. Raz mogą to być klocki, innym razem figurki superbohaterów, a jeszcze innym kolekcja samochodzików. A co, gdyby tak podsunąć dziecku zabawki drewniane? Może nie będą same jeździć, migać światełkami, ani wydawać odgłosów, ale może właśnie dlatego, że nie będą takie oczywiste na dłużej zagoszczą w pokoju dziecka.

 

Zobacz więcej:

Zabawki z drewna

Bajo zabawki

Kolorowe autka

Kolejka drewniana

Zabawki z drewna

Zabawki z drewna, podobnie jak inne zabawki wykonane z naturalnych materiałów wpisują się w ekologiczny styl życia, który z każdym rokiem staje się coraz bardziej popularny. Coraz więcej rodzin z dziećmi zwraca uwagę na pochodzenie produktów i ich jakość. Zagadnienie to dotyczy wielu aspektów naszego życia, począwszy od żywności, przez ubrania, a na zabawkach kończąc. Drewniane zabawki poza tym, że pochodzą z odnawialnych naturalnych surowców, które podkreślają ich sensoryczny charakter są zabawkami edukacyjnymi oraz pomagającymi odkrywać i wzmacniać kreatywność dzieci.

Bajo zabawki

Producent zabawek drewnianych Bajo ekologię z edukacją łączy już od 30 lat. Oferta zabawek z drewna skierowana jest do dzieci już w wieku niemowlęcym. To właśnie dla nich zostały zaprojektowane gryzaki i grzechotki z drewna, o zaokrąglonych krawędziach i idealnie gładkiej powierzchni, a także „prywatna siłownia” - Baby Gym. Drewniane chodziki i bujaki to propozycja dla dzieci, które stawiają pierwsze kroki lub po prostu chcą się bawić. Odpowiednio do wieku i możliwości dziecka zostały zaprojektowane drewniane klocki i puzzle, które poprzez zabawę mają uczyć rozpoznawania kształtów, kolorów, a także liter i cyfr. Wśród ogromnej ilości zabawek z drewna Bajo znajdziemy śliczne pojazdy i zwierzątka, dzięki którym odkrywanie świata staje się twórcze i radosne. Wszystkie zabawki Bajo zaprojektowane zostały z niebywałą starannością i dbałością o każdy detal.

Kolorowe autka

Nie ma chyba chłopca, który nie bawiłby się samochodzikami. Począwszy od autek napędzanych własnymi rączkami i wydającymi dźwięki „brum brum”, a skończywszy na zdalnie sterowanych samochodach będących miniaturami oryginalnych modeli. Praktycznie wśród autek zabawek dostępne są wszystkie typy i modele samochodów jeżdżących po drogach i ulicach miast. Również drewniane kolorowe autka można spotkać w różnych modelach i rodzajach, dzięki którym dziecko może nauczyć się rozpoznawać np. pojazdy ratunkowe (policja, straż pożarna, czy karetka).

kolorowe autka

Kolejka drewniana

Obok autek, często spotykanym pojazdem w pokoju chłopca jest kolejka. Może to być drewniana kolejka z kolorowymi wagonikami, która zabierze nas na koniec świata, albo jeszcze dalej. Żeby uatrakcyjnić drogę kolejki można wykorzystać deskę balansującą, która odwrócona może zamienić się w tunel. Kolejka drewniana jest w 100% ekologiczna nie tylko ze względu na materiał z jakiego została wykonana, ale także ze względu na naturalny napęd:)

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl