Łóżeczko dla dziecka - łóżeczko z możliwością przebudowy

0
Łóżeczko dla dziecka - łóżeczko z możliwością przebudowy

Łóżeczko dla dziecka jest obowiązkowym meblem w każdym pokoju dziecięcym. Poza podstawowym przeznaczeniem, łóżeczko dla dziecka pełni rolę miejsca odpoczynku po zabawie, czytania książki, czy słuchania bajek.

Łóżeczko dziecięce

Wybierając łóżeczko dla dziecka należy pamiętać, że w okresie niemowlęcym jest to dla niego najważniejszy mebel, który powinien być nie tylko wygodny, ale i bezpieczny. To właśnie w łóżeczku, przez pierwsze miesiące nasza pociecha będzie spędzać najwięcej czasu. Tu będzie nie tylko spać, ale także czynić próby samodzielnego siadania i wstawania. Dlatego ważne jest jest, aby łóżeczko niemowlęce miało regulację wysokości materaca. Wybierając łóżeczko dla dziecka warto również zwrócić uwagę, czy wyposażono je w wyjmowane szczebelki, po wyjęciu których, nasz „maluch” będzie mógł je samodzielnie opuszczać. Ciekawym rozwiązaniem są łóżeczka dla dzieci 2w1 lub 3w1, które „rosną” razem z dzieckiem, dzięki możliwości przebudowy łóżeczka na tapczanik zapewniając miejsce odpoczynku dzieciom w wieku przedszkolnym, czy nawet wczesnoszkolnym.

W ofercie naszego sklepu z meblami dla dzieci i młodzieży dedekids.pl znajdziecie Państwo kilka modeli łóżeczek dziecięcych z możliwością przebudowy. Po zdemontowaniu boków łóżeczka ze szczebelkami powstaje łóżeczko z barierkami ochronnymi, które uchronią dziecko przed wypadnięciem. Oferujemy lakierowane łóżeczka dla dzieci oraz łóżeczka z naturalnej sklejki brzozowej. Wśród dostępnych modeli są łóżeczka dla dziewczynek i łóżeczka dla chłopców. Najbardziej popularnym rozmiarem łóżeczek dla dzieci jest łóżeczko 70x140cm, które zapewni spokojny sen i wygodny odpoczynek dzieciom w wieku 0-7 lat.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl