Łóżko z szufladami, czyli jak zyskać dodatkową przestrzeń

0
Łóżko z szufladami, czyli jak zyskać dodatkową przestrzeń

Każdy rodzic wybierając łóżko dla dziecka stara się wybrać takie, które będzie wygodne i bezpieczne w użytkowaniu. Sklepy z meblami dla dzieci i młodzieży prezentują szeroką gamę łóżek lakierowanych, drewnianych, czy tapicerowanych. Coraz częściej na rynku pojawiają się oferty łóżek z szufladami. Niektóre z nich oferują wyłącznie dodatkowe miejsce do przechowywania, inne dodatkowe wysuwane miejsce do spania. Łóżka z szufladami, czy dodatkowym wysuwanym spaniem są bardzo dobrym rozwiązaniem do mniejszych pokoi dziecięcych i młodzieżowych, gdyż poza miejscem do spania stwarzają dodatkową przestrzeń do wykorzystania, schowaną w łóżku.

Łóżko z szufladami Emma

Bardzo dobrym przykładem takich rozwiązań są białe, lakierowane łóżka Emma z trzema szufladami lub łóżka Emma z dodatkowym spaniem i dwoma szufladami. W przypadku tych pierwszych, poza wygodnym łóżkiem dla dziewczynki, zyskujemy trzy pojemne szuflady, w których zmieści się nie tylko dodatkowy komplet pościeli i ciepły koc, ale nawet posłużyć mogą jako miejsce do przechowania rolek, łyżew, kasku rowerowego, czy zabawek. Z kolei łóżka Emma z dodatkowym wysuwanym spaniem i dwoma szufladami są świetnym rozwiązaniem dla dwóch dziewczynek. Dodatkowe dwie szuflady zapewnią miejsce zapasowi bielizny pościelowej. Plecy i szczyty lakierowanych łóżek Emma wykończone są charakterystycznym dekorem z serduszkiem. Dla osób, które nie szukają białych lakierowanych łóżek, ciekawym pomysłem będzie łóżko z szufladą z kolekcji River wykonane z naturalnej sklejki brzozowej i lakierowanej płyty mdf. Uniwersalny design łóżka sprawdzi się zarówno w pokoju dla chłopca, jak i dziewczynki.

Dlatego wybierając łóżko dla dziecka młodszego, czy starszego, proszę zwrócić uwagę nie tylko na jego wygodę i bezpieczeństwo użytkowania, ale również na wartość dodaną, jaką stanowią „ukryte” w nim szuflady.

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl