Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
 Klocki drewniane Safari Klocki drewniane Safari
Producent: bajo
Cena: 185,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drewniane Liczydło Drewniane Liczydło
Producent: bajo
Cena: 155,00 zł
szt.
zobacz więcej
Klocki drewniane Alfabet Klocki drewniane Alfabet
Producent: bajo
Cena: 195,00 zł
szt.
zobacz więcej
Klocki na kołach Klocki na kołach
Producent: bajo
Cena: 155,00 zł
szt.
zobacz więcej
Samochodzik z napędem Samochodzik z napędem
Producent: bajo
Cena: 95,00 zł
szt.
zobacz więcej
Siłacz  - trener równowagi Siłacz - trener równowagi
Cena: 115,00 zł
szt.
zobacz więcej
Teatrzyk Jaś i Małgosia  zabawka Teatrzyk Jaś i Małgosia zabawka
Producent: bajo
Cena: 195,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zabawka drewniana  Bączek tęcza Zabawka drewniana Bączek tęcza
Producent: bajo
Cena: 55,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zabawka Drewniana Napędzany Żuczek Zabawka Drewniana Napędzany Żuczek
Producent: bajo
Cena: 105,00 zł
szt.
zobacz więcej

Zabawki dla trzylatka

Rozwój psychomotoryczny dziecka w wieku trzech lat pozwala mu m.in. na szybkie bieganie bez przewracania się, zeskakiwanie z niewielkiej wysokości, jazdę na trójkołowym rowerku, a także na zabawę z rówieśnikami. Trzyletnie dziecko uczy się rozróżniać kolory, rysować, a nawet liczyć do pięciu. W tym okresie warto podać dziecku zabawki, które będą utrwalały zdobyte już umiejętności i pomagały rozwijać nowe.

Zabawki edukacyjne

Zabawki edukacyjne, w tym drewniane zabawki edukacyjne to bardzo dobry pomysł nie tylko na zabawę, ale i na naukę. Teraz możemy dziecku zaproponować klocki, czy układanki z cyferkami lub literkami, tak by pomalutku zaczęło się z nimi opatrywać i je poznawać. Możemy podsunąć też pierwsze gry ćwiczące pamięć i koncentrację, takie jak memory i domino.

Zabawki do sznurowania

Zabawa polega na przeciąganiu kolorowych sznurówek przez otwory drewnianej zabawki, która może być na przykład w kształcie buta. Dziecko przeciągając sznureczki może tworzyć różne wzory, takie jak krzyżyki czy kreski. Zabawki do sznurowania są klasycznym przykładem zabawek rozwijających zdolności motoryczne dzieci. Trzymanie, nawlekanie pomaga małym dłoniom ćwiczyć różne umiejętności potrzebne do późniejszego pisania.

Drewniane układanki i puzzle

Puzzle i układanki dla trzyletniego dziecka to w dalszym ciągu mądre i interesujące zabawki. Teraz będą się one składać z coraz większej ilości mniejszych elementów, a ich kształty mogą być bardziej skomplikowane i różnorodne, niż dla młodszych dzieci. Podobnie klocki dla trzylatka będą przybierać różne kształty, a powstające z nich budowle będą coraz bardziej okazałe.

Rowerki dla trzylatka

Motoryka trzyletniego dziecka jest już na tyle rozwinięta, że spokojnie możemy zaproponować mu rowerek. Może to być rowerek biegowy albo rowerek trzykołowy. Dzięki temu spacer do parku nabierze nowego wymiaru i rozpędu:)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl