Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Łóżeczko turystyczne

Łóżeczko turystyczne jest odpowiedzią na potrzeby rodzin podróżujących z małym dzieckiem, które potrzebuje wygodnego i bezpiecznego miejsca do spania. Idealnie sprawdzi się zarówno podczas dłuższych wakacyjnych wyjazdów, jak i weekendowych wypadów. Łóżeczko turystyczne posiada wiele zalet, w tym: możliwość łatwego i szybkiego rozłożenia. Złożone i zapakowane w pokrowiec jest lekkie do przeniesienia, a w bagażniku samochodu zajmie niewiele miejsca. Zmieści się nawet w dużej walizce czy torbie podróżnej. Łóżeczko turystyczne może być również wykorzystane w domu, jako kojec dla dziecka lub zapewnić miejsce do spania małemu dziecku, z którym przyjechali znajomi.

Łóżeczko turystyczne dla dziecka

Każdy, kto podróżował z małym dzieckiem wie jakim praktycznym rozwiązaniem jest łóżeczko turystyczne dla dziecka. Łóżeczko turystyczne, które można w bardzo szybki sposób rozłożyć, a następnie złożyć w "pakunek" o niewielkich rozmiarach, który możemy bez trudu przenieść w jednej ręce. Składane łóżeczko turystyczne bez problemu zmieści się w bagażniku samochodu pozostawiając wystarczającą ilość miejsca na pozostałe bagaże. 

Łóżeczko turystyczne bez obaw można rozłożyć w pokoju hotelowym lub wynajętym apartamencie wakacyjnym, które niestety dość rzadko oferują rozwiązania dla małych podróżników. Często też w hotelach i pensjonatach pod pojęciem "dostawka dla dziecka" rozumiane jest dodatkowe łóżko rozkładane, które w żaden sposób nie spełnia wymogów bezpiecznego łóżeczka dziecięcego. I właśnie na takie okazje dziecięce łóżeczko turystyczne jest idealnym rozwiązaniem.

Łóżeczko dziecięce turystyczne może sprawdzić się równie dobrze w naszym domu, jako dodatkowe miejsce do spania i zabawy dla dziecka w ciągu dnia. Jeżeli będziemy czuli się spokojniejsi widząc swoją pociechę, łóżeczko turystyczne możemy rozłożyć w miejscu, w którym przebywamy (salon, pokój do pracy). Dziecko będzie wówczas spać, czy bawić się w bezpieczny sposób w zasięgu naszego wzroku, a my w razie potrzeby będziemy mogli szybciutko zareagować na płacz maluszka. Łóżeczko turystyczne w domu to również praktyczne rozwiązanie na przyjazd znajomych z małym dzieckiem, któremu w ten sposób możemy zapewnić miejsce do spania. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl