Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Łóżeczka dostawne Chicco

Łóżeczka dostawne Chicco są gwarancją wygody i bezpieczeństwa. Są produktami bardzo chętnie wybieranymi przez rodziców na całym świecie. Każde łóżeczko dostawne Chicco posiada szereg praktycznych rozwiązań wspomagających ich użytkowanie. Po pierwsze, możliwość idealnego dopasowania wysokości materaca łóżeczka do materaca łóżka rodziców. Po drugie, opuszczany bok łóżeczka pozwala na szybki i łatwy dostęp do maluszka bez konieczności wstawania. Po trzecie - mobilność. Łóżeczka dostawne Chicco wyposażone są w kółeczka pozwalające łatwo i szybko przesunąć łóżeczko, a mechanizm blokady chroni łóżeczko przed niekontrolowanym przemieszczaniem.

Łóżeczko dziecięce dostawne

Łóżeczko dziecięce dostawne powstało z myślą o najmłodszych dzieciach i ich rodzicach, a zwłaszcza o karmiących mamach. Wielu rodziców staje przed dylematem, czy brać noworodka do łóżka, by mieć go blisko siebie w nocy, gdyby się obudził głodny, bądź potrzebował naszej opieki. Bardzo często jest to z naszej strony zwykła obawa o to, żeby maluszka "nie przygnieść" swoim ciężarem, gdy będziemy się obracać w czasie snu. Poza tym spanie z noworodkiem, czy niemowlęciem w jednym łóżku nie przyniesie stuprocentowego wypoczynku ani nam, ani dziecku. Pamiętajmy, że dziecko w pierwszych miesiącach swojego życia przesypia niemal całą dobę, a sen jest niezbędny dla jego prawidłowego rozwoju. Dlatego właśnie łóżeczko dostawne dla niemowlaka jest idealnym rozwiązaniem, które zadba o zdrowy sen zarówno maluszka, jak i nasz. Łóżeczko dziecięce dostawne do łóżka pozwala na to, by mieć dziecko blisko siebie i w każdej chwili móc zareagować na jego płacz.

Łóżko dostawne Chicco

Łóżeczko dostawne Chicco posiada rozwiązania pozwalające na bezpieczne i szerokie ich użytkowanie. Jest to między innymi:

  • łóżeczko dostawne regulowane - regulacja wysokości materaca łóżeczka dostawnego pozwala na idealne dopasowanie jej do wysokości naszego materaca, dzięki czemu obydwa łóżka stworzą jedną płaszczyznę, co pozwoli na bezpieczne wyjmowanie i wkładanie maluszka do łóżeczka,
  • łóżeczko dostawne na kółkach - łóżeczka dostawne osadzone na kółeczkach pozwalają w szybki i łatwy sposób przesunąć i ustawić łóżeczko dla dziecka w wybrane przez nas miejsce, a mechanizm blokady kółek zapobiega niekontrolowanemu przemieszczaniu się,
  • łóżeczko z opuszczanym bokiem - opuszczany bok łóżeczka dostawnego pozwala na bardzo łatwy dostęp do maluszka bez konieczności wstawania z łóżka. Podniesiony z kolei tworzy wraz z pozostałymi bokami łóżeczka bezpieczną "barierę" chroniącą dziecko przed ewentualnym wypadnięciem.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl