Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Kojec dla dziecka

Kojec dla dziecka jest bardzo praktycznym produktem, dzięki któremu możemy zadbać o bezpieczeństwo dziecka. Wbrew słyszanym negatywnym opiniom na temat "trzymania" dziecka w kojcu nie bójmy się tego rozwiązania, które pozwala uniknąć wielu niebezpiecznych sytuacji, czy wręcz tragedii. Decydując się na kojec dla dziecka stwarzamy mu bezpieczną enklawę, w czasie gdy sami zajęci jesteśmy pracami domowymi i nie jesteśmy w stanie kontrolować małego odkrywcy. Kojec dla dziecka powinien kojarzyć się maluszkowi z miejscem bezpiecznym. Wyposażony w zabawki dla dziecka adekwatne do jego wieku pozwoli mu się poczuć jak na prawdziwym placu zabaw.

Kojec dla dzieci

Kojec dla dziecka jest bardzo praktycznym rozwiązaniem zwłaszcza w okresie, gdy maluszek zaczyna się uruchamiać. Ciekawość otaczającego świata i znajdujących się w nim przedmiotów pcha dziecko w stronę ich poznania, nie zdając sobie sprawy z ilości możliwych i istniejących zagrożeń. Małe dzieci są mistrzami organoleptyki, czyli metody badawczej polegającej na poznaniu i sprawdzeniu właściwości danego przedmiotu zmysłami, a najbardziej ich ulubionym wydaje się zmysł smaku. Kojec będzie stwarzał naturalną barierę, która będzie chronić dziecko przed wyrządzeniem sobie nieświadomie krzywdy. Każdy, kto już jest rodzicem lub opiekował się małym dzieckiem wie, jak ruchliwy i pomysłowy może być mały człowiek, a czasem krótkie spuszczenie malca z oka może spowodować przykre skutki. 

Pamiętajmy, że kojec dla dziecka to nie jest kara. Nigdy nie straszmy dziecka kojcem i nie mówmy, że je tam damy, gdy będzie niegrzeczne. Małe dziecko nie rozumie jeszcze pojęcia "grzeczności", a to naszym zadaniem jest pokazywanie i uczenie właściwych zachowań i relacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
">
Sklep internetowy Shoper.pl