Komoda w pokoju dla dziecka - różne warianty, różne możliwości

0
Komoda w pokoju dla dzecka - różne warianty, różne możliwości

Komoda obecna jest w większości domów, czy mieszkań. Świetnie się sprawdzi również komoda do pokoju dla dziecka. Dzięki stosunkowo niewielkim gabarytom pozwala uporządkować ubrania, gry, czy inne przedmioty. Najbardziej popularne, spośród dostępnych na rynku, są komody z szufladami. Coraz częściej producenci wyposażają komody z szufladami w prowadnice z samodomykiem, które są ciche i bezpieczne w użytkowaniu. Ciekawą propozycją jest komoda dla dziecka, z regałem z boku. Kilka półeczek z boku komody stwarza dodatkową, otwartą przestrzeń na niewielkie przedmioty. Dostępne są także komody z drzwiczkami, za którymi znajdziemy półeczki z możliwością regulacji ich położenia. Najbardziej uniwersalne są białe lakierowane komody, ale do pokoju dziecięcego pasować będą także komody w ciepłych, pastelowych kolorach.

biała komoda dla dziecka

Wysokość komody dla dziecka, która z reguły nie przekracza 95cm, pozwala na zamontowanie na niej przewijaka. Komoda z przewijakiem jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, dzięki któremu w bardzo łatwy i bezpieczny sposób możemy przebrać i przewinąć maluszka. W szufladach komody można bowiem przechować artykuły higieniczne potrzebne do codziennej pielęgnacji oraz ubranka tak, by wszystko mieć w zasięgu ręki i nie pozostawiać dziecka bez opieki.

Wraz z rozwojem dziecka, będzie się zmieniać „zastosowanie” komody w pokoju dziecka. Zamiast przewijaka na komodzie, będzie można na niej postawić rodzinne zdjęcia, skarby z wakacji, a kiedyś może zwycięskie puchary lub inne nagrody zdobyte przez młodego człowieka. Bez względu na to, czy wybierzemy komodę z szufladami, czy komodę z drzwiczkami, zawsze stworzymy dodatkową przestrzeń do przechowania garderoby w uporządkowany sposób.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl